اقدامات هایپراستار برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا

اقدامات هایپراستار برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا
اقدامات هایپراستار برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا

به گزارش پایگاه خبری تجارت طلایی نیوز، از روز نخست شیوع ویروس کرونا تا به حال، هایپراستار به‌عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان نیازهای روزانه افراد جامعه، وظیفه خود دانسته است که با ایجاد یک محیط امن، چرخه‌ فروش و تامین مواد اولیه مورد نیاز زندگی افراد مختل نشود.

تمامی شعب هایپراستار در سراسر کشور ، با رعایت کلیه پروتکل‌ها و استانداردهای بین‌المللی، در تلاش هستند تا به بهترین شکل ممکن پاسخگوی نیازهای مشتریان  باشد. در هایپراستار  با رعایت بهداشت فردی و ضدعفونی کردن محیط گامی مهم در راستای حفظ بهداشت عمومی برداشته شده است و همه اعضا بر حفظ سلامت مصرف‌کنندگان تاکید دارند

جدا از نکات بهداشتی که همیشه هایپراستار به آن پایبند بوده است، در شرایط خاص فعلی اقدامات دیگری هم طبق توصیه‌های سازمان بهداشت جهانی در هایپراستار انجام می‌شود تا محیط خرید ایمنی برای مشتریان فراهم گردد.

یکی از مهمترین اقدامات هایپراستار در راستای جلوگیری از کرونا، ملزم کردن استفاده از ماسک برای تمامی افراد است. در هفته‌های اخیر که موج دوم کرونا در برخی از شهرها فراگیر شده است، هایپراستار به عنوان یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای پیشگام در حوزه مقابله با کرونا، تمامی پرسنل و همچنین خریداران را ملزم به استفاده از ماسک در طول مدت زمان حضور خود در داخل مجموعه کرده است.

 

 از دیگراقدامات پیشگیرانه هایپراستار برای مقابله با ویروس کرونا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

·  تعبیه دستکش رایگان و مواد ضدعفونی دست برای مراجعه کنندگان

·  کنترل مکرر دمای بدن مشتریان و کارمندان

·  ضدعفونی مکرر همه چرخ دستی‌ها، صندوق‌ها و به‌طور کل تمام سطوح فروشگاه

·  نصب برچسب‌های مخصوص برای رعایت فاصله اجتماعی

·  استفاده کارمندان از ماسک، دستکش و گارد مخصوص

 

· ضدعفونی مکررفضای داخلی فروشگاه‌ها، دستگاه‌های پوز، ریل‌های صندوق، مبلمان فروشگاهی و

 

لازم به ذکر است تمام کارمندان هایپراستار با رعایت نکات بهداشتی و پیشگیرانه، تجربه خرید ایمنی را در این روزهای سخت برای مشتریان عزیز فراهم کرده‌اند. کارکنان هایپر استار فرزندان این کشور هستند و در این شرایط سخت بدون تعطیلی، با پذیرش همه خطرات و با تمام توان در کنار همراهان عزیر هایپراستار ایستاده‌اند.

 

منبع: تیتر20

تگها : فروشگاه زنجیره ای , خرده فروشی , ماهنامه تجارت طلایی , کرونا ویروس , هایپراستار

اخبار مشابه

رتبه: بد خوب
طراحی سایت: مهریاسان