ورزشکاران معروف و برند ورزشی آن‌ها

ورزشکاران معروف و برند ورزشی آن‌ها
ورزشکاران معروف و برند ورزشی آن‌ها

ورزشکاران معروف و برند ورزشی آن‌ها

تعداد بسیارى از ورزشکاران نه تنها در دنیاى ورزش موفق بوده اند، بلکه راه خود را در دنیاى فشن هم یافته اند؛ و برند ورزشی خود را دارند. در مطلب زیر شما را با این ورزشکاران و برند‌های معروفشان آشنا می‌کنیم.


کریستیانو رونالدو با CR7
لباس هاى رسمى مردانه، که توسط طراح ساکن نیویورک طراحى شده اند، ریچارد چاى. او خودش تمام کارهاى مادلینگ برند ورزشی خود را انجام داده است.

 


برند ورزشی لبرون جیمز و نایک

اون یک لاین کامل نایک را به خود اختصاص داده است. هم خانم‌ها و هم آقایان میتوانند از لباس ها، کفش، و اکسسورى هاى او انتخابهایى داشته باشند. مدل کفش جرسى پرطرفدارترین مدل در بین کفش هاست.

 

 

راجر فدرر
مجله ى. فوربز اعلام کرده که راجر فدرر نزدیک به ٢/٣ از دارایى خود را از طریق فروش محصولات برند ورزشی خود به دست آورده است. او لاین لباس هاى خود را دارد.

“RF”را مطمئنا در بیشتر رویداد هاى تنیس میبینید. به جز این ورزشکارانى که نام بردیم تعداد بسیارى دیگر هم هستند که در صنعت مد و فشن قدم گذاشته اند. افرداى، چون سرینا ویلیامز، نیمار، استیو نَش، رافائل نادال و… هم از جمله چهره هایى هستند که میتوان نام برد. شما هم همیشه تلاش کنید تا سبک و استایل خاص خودتان را داشته باشید تا دیگر ورزشکاران بخواهند همچون شما لباس بپوشند.

 

اخبار مشابه

رتبه: بد خوب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی سایت: مهریاسان