تقدیر از فروشگاه رفاه؛به عنوان فعال برتر در حوزه دامپزشکی

تقدیر از فروشگاه رفاه؛به عنوان فعال برتر در حوزه دامپزشکی
تقدیر از فروشگاه رفاه؛به عنوان فعال برتر در حوزه دامپزشکی

عنوانی دیگر برای فروشگاه های زنجیره ای رفاه؛

فروشگاه رفاه؛ فعال برتر در حوزه دامپزشکی

مراسم بزرگداشت روز ملی دامپزشکی با حضور وزیر جهاد کشاورزی و برترین فعالان حوزه دامپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تجارت طلایی به نقل از روابط عمومی، مراسم بزرگداشت روز ملی دامپزشکی با حضور وزیر جهاد کشاورزی و برترین فعالان حوزه دامپزشکی صبح امروز ۱۴ مهرماه همزمان با روز ملی دامپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.
در این همایش از نمونه های دامپزشکی کشور با حضور وزیر جهاد کشاورزی با اهدای لوح تقدیر شد. جناب آقای دکتر محمدی عضو محترم هئیت مدیره و مدیرعامل محترم شرکت فروشگاه های رفاه نیز تندیس فعال برتر و توزیع کننده نمونه در حوزه دامپزشکی را از دست وزیر جهاد کشاورزی دریافت کرد. فروشگاه های رفاه به عنوان اولین فروشگاه در این حوزه مورد تقدیر قرار گرفت.
در همایش روز ملی دامپزشکی وزیر جهاد کشاوزی ضمن قدردانی از جامعه دامپزشکی کشور در تامین سلامت عمومی جامعه و تغذیه انسان ها،اظهار داشت اگر بخشی از نقشی که دامپزشکان کشور در تامین غذای سالم و پروتئین کشور ایفا می کنند دچار نارسایی شود،خسارت های زیادی بر جای خواهد گذشت.

وی ادامه داد:هرجا که نارسایی پیش آید و یا نوعی بیماری اپیدمی شود،برای تولیدکننده بحران اقتصادی ایجاد می شود.

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به شیوع بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان تصریح کرد:کشور ما چند سالی است که درگیر بیماری فوق حاد پرندگان شده که در سال گذشته به اوج خود رسید و آثار سوئی بر جا گذاشت و به رغم حمایت های دولت و مجلس،خسارت های جبران ناپذیری از این ناحیه به بعضی از واحدهای صنعت طیور وارد شد.

حجتی ارزش تولیدات دامی کشور را بیش از ۱۵ میلیارد دلار عنوان کرد و گفت:ما یکی از صادرکنندگان عمده مواد لبنی در منطقه هستیم و این جایگاه با تلاش و پیگیری دست اندرکاران بخش دام و به ویژه دامپزشکی به دست آمده است.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان این که ایران جزو ۱۰ کشور برتر تولیدکننده مرغ و تخم مرغ در دنیاست،اذعان داشت:این صنعت روز به روز در حال توسعه است و این توسعه مرهون خدمت و حضور به موقع دامپزشکان در گوشه و کنار کشور است.

وی در عین حال گفت:جامعه دامپزشکی ما نباید از کمبود منابع،تجهیزات و امکانات رنج ببرد و امیدوارم نارسایی ها برطرف شود.
رییس سازمان دامپزشکی، فعالان برتر حوزه دامپزشکی و معاون سازمان حفاظت از محیط زیست نیز از سخنرانان این مراسم بودند.

اخبار مشابه

رتبه: بد خوب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی سایت: مهریاسان