حمایت 2/1میلیون‌دلاری گروه شلهوب از آسیب‌دیدگان لبنان

حمایت 2/1میلیون‌دلاری گروه شلهوب از آسیب‌دیدگان لبنان
حمایت 2/1میلیون‌دلاری گروه شلهوب از آسیب‌دیدگان لبنان

 

به دنبال انفجار گسترده بیروت در 4 آگوست، گروه شلهوب امارات (از فعالان صنعت خرده‌فروشی لوکس) با اختصاص بودجه 2/1میلیون‌دلاری حمایت خود را از آسیب‌دیدگان لبنان اعلام کرد. گروه شلهوب در مسیر حمایت حداکثری از رویدادها و اتفاقات جهانی، با اختصاص بودجه‌های مادی و معنوی و به صورت داوطلبانه، گام‌های سریعی در این مسیر برداشته است. گروه شلهوب با دنبال کردن جریان‌ها و رویدادهای گوناگون جهانی و تامین بسته‌های حمایتی مختلف از طریق کانال‌های گوناگون، از ایجاد بیشترین تاثیرگذاری در روند بهبود شرایط اطمینان حاصل می‌کند. این فعال صنعت خرده‌فروشی با در نظر گرفتن کمک مالی بیش از 2/1میلیون‌دلاری، حمایت خود از آسیب‌دیدگان لبنان را طی ایجاد چندین برنامه و نظارت مستقیم بر این برنامه‌ها تایید کرده است. این گروه برای مدیریت بحران در مواقع حساس، سه مرحله مهم را در برنامه‌های خود به اجرا درمی‌آورد؛ مرحله اول بر عملیات فوری امداد به‌ویژه در زمینه نیازهای اضطراری پزشکی و حمایت‌های پزشکی- اجتماعی متمرکز می‌شود. مرحله دوم مدیریت حادثه به بررسی پشتیبانی از بازیابی و مقاوم‌سازی سازه‌ها و زیرساخت‌ها می‌پردازد. در نهایت پس از انجام فوریت‌های اضطراری، مرحله سوم آغاز شده و به برنامه‌ریزی پروژه‌های توسعه جامعه می‌پردازد که شامل ایجاد برنامه‌های طولانی‌مدت برای بازگرداندن انعطاف‌پذیری به جوامع است.

 

 

به دنبال این حمایت 2/1میلیون‌دلاری گروه شلهوب از آسیب‌دیدگان لبنان، پاتریک شلهوب، مدیرعامل گروه تجاری شلهوب اظهار داشت: «من در کنار مردم لبنان و خانواده‌های آسیب‌دیده هستم. از تمام نیروها و کارمندان خود که سخاوتمندانه در برنامه امدادی گروه شلهوب برای حمایت از مردم لبنان فعالیت می‌کنند تا در زمان نیاز لبنان در کنار مردم این کشور باشیم تشکر می‌کنم. ما برای ترویج امید با یکدیگر متحد شده‌ایم و بار دیگر ثابت کردیم که بخشی از یک جامعه شگفت‌انگیز هستیم.»

تگها : صنعت خرده فروشی , ماهنامه تجارت طلایی , آسیب اقتصادی , امارات , ریتیل , انفجار بیروت , خرده فروشی لوکس , آسیب دیدگان لبنان , شلهوب , گروه شلهوب امارات

اخبار مشابه

رتبه: بد خوب
طراحی سایت: مهریاسان