دومین فروشگاه کش اند کری ایران با نام فروشگاه عمده‌فروشی نوین مولوی افتتاح شد

دومین فروشگاه کش اند کری ایران با نام فروشگاه عمده‌فروشی نوین مولوی افتتاح شد
دومین فروشگاه کش اند کری ایران با نام فروشگاه عمده‌فروشی نوین مولوی افتتاح شد

فروشگاه عمده‌فروشی‌ نوین مولوی افتتاح گردید

پس از فروشگاه عمده فروشی نوین آفتاب، دومین کش اند کری ایران با نام فروشگاه عمده‌فروشی نوین مولوی آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه؛ فروشگاه عمده فروشی نوین مولوی دومین شعبه از فروشگاه‌های مدل Cash and Carry در کشور عزیزمان و اولین فروشگاه Cash and Carry در تهران است، پیش از این مجموعه رفاه از فروشگاه فاخر آفتاب در اسلامشهر رونمایی کرده بود.

فروشگاه عمده‌فروشی‌ نوین مولوی در مراسمی بسیار با شکوه در شامگاه دومین روز از آبان ماه سال جاری مصادف با ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم (ص)، با حضور جناب آقای دکتر رسول محمدی عضو محترم هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و جمعی از مدیران ستادی، استانی، فروشگاهی و همچنین مسئولان شهری و استانی پایتخت در میان استقبال پرشور و گسترده مردم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در منطقه مولوی استان تهران افتتاح گردید.

 

 

آیین افتتاحیه این فروشگاه نوین و پیشگام همراه با بخش‌های جذابی همچون: آتش‌بازی، عروسک‌گردانی، موسیقی زنده خواننده محبوب سینا شعبانخانی، اهدای جوایز به میهمانان، سخنرانی مسئولان و ... بود و پس از برش روبان، مشتریان از این فروشگاه فاخر بازدید و خرید نمودند.

این نوع از فروشگاه‌ها در راستای حمایت از تولید داخلی، همکاری با تامین کنندگان و تولیدکنندگان معتبر ایرانی، با برخورداری از امکانات فروشگاهی روز دنیا و همگام با رقبای بین المللی، دارای بخش‌های متنوع چون عمده‌فروشی و همچنین فروش کالاها به صورت جزئی، عرضه کالاهای داخلی باکیفیت همراه با تخفیفات ویژه در روزهای سخت اقتصادی کشور، کترینگ و فست فود، سبزیجات تازه، نان و شیرینی، لبنیات تازه، قصابی، لوازم خانگی، پارکینگ اختصاصی و همچنین حمل و نقل رایگان برای مشتریان می‌باشند که برای اولین بار در ایران عزیزمان راه‌اندازی گردیده است.

تگها : خرده فروشی , ماهنامه تجارت طلایی , عمده فروشی , فروشگاه عمده‌فروشی‌ نوین مولوی , فروشگاه عمده فروشی نوین آفتاب , دومین کش اند کری ایران , روابط عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه , Cash and Carry , فروشگاه فاخر آفتاب اسلامشهر

اخبار مشابه

رتبه: بد خوب
طراحی سایت: مهریاسان