رویداد تخصصی حوزه پوشاک «الگو » یکشنبه 27 بهمن برگزار می شود

رویداد تخصصی حوزه پوشاک «الگو » یکشنبه 27 بهمن برگزار می شود
رویداد تخصصی حوزه پوشاک «الگو » یکشنبه 27 بهمن برگزار می شود

 

برای اولین بار رویداد “الگو” با هدف معرفی نوآوری‌های بازاریابی آنلاین در کسب‌وکارهای پوشاک و شبکه‌سازی میان کسب‌وکارهای نوین این حوزه به همت جهاد دانشگاهی دانشگاه علامه طباطبایی و حامیان معنوی و مادی خود از جمله، فاوا، معاونت فرهنگی بانوان شهرداری تهران، ستفا جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبایی، ماهنامه تجارت طلایی و ... در تاریخ یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ تا سه شنبه 29 بهمن، در دانشکده مدیریت دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود.

حضور در رویداد و کارگاه ها همراه با ارائه مدرک معتبر از جهاد دانشگاهی دانشگاه علامه طباطبایی می باشد.

در این رویداد که گردهمایی کسب‌وکارهای آنلاین، برندها، استارتاپ‌ها، مارکترها و متخصصان صنعت پوشاک است، پنل “نوآوری استارتاپ‌ها” با حضور استارتاپ های برتر ایران دیجی‌استایل، بوتیک، وینک، برندکده، برگزار می‌شود. در این پنل، استارتاپ‌های مد و پوشاک الکترونیک در مورد چالش‌ها و فرصت‌های فعالیت در این حوزه در ایران و جهان صحبت می‌کنند.

پنل کارآفرینان صنعت پوشاک و کارشناسان این حوزه، سخنرانی در مورد محتوا در فضای آنلاین پوشاک و کمپین‌های بازاریابی دیجیتال(اینفلوئنسر مارکتینگ)، نوآوری در mvp و محصول کسب ‌وکارهای اینترنتی پوشاک، مدیریت کسب وکارهای پوشاک و خرده‌فروشی در مراکز خرید پوشاک، بخش‌های دیگر این رویداد است.

 

 

شرکت‌کننندگان پس از پایان برنامه می‌توانند برای بازدید از مرکز پردازش دیجی‌کالا، ثبت نام و در این بازدید رایگان شرکت کنند.

مشاوره شغلی و معرفی رزومه شرکت‌کنندگان به شرکت‌های حاضر در رویداد برای مصاحبه کاری از دیگر برنامه‌های اجرایی رویداد الگو است.

 همچنین دوشنبه و سه شنبه، ۲۸ و ۲۹ بهمن ۹۸ کارگاه‌های مدیریت برندسازی کسب‌وکارهای پوشاک، کمپین‌های بازاریابی دیجیتال (اینفلوئنسر مارکتینگ) و تولید محتوا در حوزه پوشاک برگزار می‌شود.

مخاطبان محترم ماهنامه تجارت طلایی، می‌توانند با کد تخفیف    KESHAVARZ با ۳۰ درصد تخفیف در این رویداد نام‌نویسی کنند.

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید یا با شماره تلفن 09363828137 تماس بگیرید.

 

اخبار مشابه

رتبه: بد خوب
طراحی سایت: مهریاسان