سرمايه‌گذاري ٢٢٠ ميليارد‌توماني شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای‌ رفاه در استان اصفهان

سرمايه‌گذاري ٢٢٠ ميليارد‌توماني شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای‌ رفاه در استان اصفهان
سرمايه‌گذاري ٢٢٠ ميليارد‌توماني شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای‌ رفاه در استان اصفهان

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه با احداث شعب جدید در اصفهان، سرمایه‌گذاری 220میلیاردتومانی را در این استان برنامه‌ریزی می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، طی بازدید میدانی دکتر رسول محمدی، عضو هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در هفته گذشته از پروژه‌های فروشگاهی و عمرانی این فروشگاه در استان اصفهان و بررسی روند تکمیل آنها، برنامه‌ریزی‌ها جهت احداث فروشگاه‌های جدید با حضور مجریان طرح و مسئولان استان اصفهان به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

پروژه بزرگ كاشان، پروژه ملكي بزرگ شاهين‌شهر، پروژه باغ گلدسته و اولین فروشگاه عمده‌فروشی (Cash & Carry) اصفهان از پروژه‌های در حال احداث در سطح استان اصفهان است که توسط شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه با برآورد هزینه 220میلیاردتومانی تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسند.

پروژه در حال ساخت كاشان به متراژ ٤٠٠٠مترمربع با سرمايه‌گذاري مستقيم رفاه به مبلغ تقريبي ٣٥ميلياردتومان با مشاركت شهرداری كاشان واقع در مجاورت پارك اصلي این شهر اسفندماه سال جاري به بهره‌برداري مي‌رسد. پروژه ملكي بزرگ شاهين‌شهر به متراژ بيش از ١٥هزار مترمربع و سه‌طبقه پاركينگ طبقاتي با سرمايه‌گذاري حدود ١٠٠ميلياردتومانی در حال تکمیل جهت بهره‌برداری است. پروژه فروشگاه باغ گلدسته نیز در مركز بافت تاريخي اصفهان با متراژ 3000 مترمربع واقع در خيابان آمادگاه، روبه‌روي هتل عباسي با سرمايه‌گذاري حدود ١٥ميلياردتومان تا اسفندماه سال جاري به بهره‌برداری می‌رسد. همچنین برنامه‌ريزي جهت نوسازي و تبديل فروشگاه لاله اصفهان به اولين فروشگاه کش‌اندکری رفاه در استان اصفهان به متراژ هشت‌هزار مترمربع که تا حدود 6 ماه آینده با سرمايه‌گذاري بيش از ٧٠ ميلياردتوماني افتتاح خواهد شد، آغاز شده است.

 

 

گفتنی است، شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه به‌عنوان یکی از پیشگامان صنعت خرده‌فروشی با بیش از 700 شعبه فعال در سراسر کشور و همکاری با 3500 تامین‌کننده معتبر کالا، در تلاش است در مسیر توسعه شتابان و در راستای تحقق اهداف راهبردی شرکت، با افزایش شعب فروشگاه‌های مدرن، افزایش میزان اشتغالزایی برای جوانان متخصص و بومی هر منطقه و رسیدن تعداد نیروی کار با احتساب شرکت‌های زیرمجموعه به حدود ۱۱هزار نفر و رشد فعالیت خود در حوزه مسئولیت اجتماعی، سهم بسزایی در رشد اقتصادی کشور داشته باشد.

تگها : فروشگاه زنجیره ای , خرده فروشی , سرمایه گذاری , ماهنامه تجارت طلایی , فروشگا های زنجیره ای رفاه , اصفهان , رفاه , رفاه‌مارکت

اخبار مشابه

رتبه: بد خوب
طراحی سایت: مهریاسان