شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در میان 10 شرکت برتر ایران

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در میان 10 شرکت برتر ایران
شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در میان 10 شرکت برتر ایران

همایش رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران (IMI-100) سال 1399 برگزار شد

 

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در رتبه‌بندی ۱۰۰ شرکت برتر ایران (IMI-100) با چندین پله صعود موفق به حضور در میان 10 شرکت برتر و پیشرو ایران شد.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، در این رتبه‌بندی فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه توانست یکی از شرکت‌ها با بیشترین صعود از نظر رتبه کل باشد که این امر موجب شد جزو شرکت‌های تازه‌وارد در فهرست 10 شرکت اول قرار گیرد؛ به طوری که از رتبه 87 در سال مالی قبل با چندین پله صعود در سال جاری موفق به کسب رتبه در میان 10 شرکت برتر ایران شد.

 

 

سازمان مدیریت صنعتی ایران، به‌عنوان برترین و رسمی‌ترین مرجع رتبه‌بندی شرکت‌های تجاری کشور در بیست‌و‌سومین سال رتبه‌بندی ‏IMI-100، فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه را در فهرست 10 شرکت برتر ایران به‌عنوان شرکت پیشرو و فعال در کشور قرار داد و تندیس و لوح تقدیر را به دکتر محمدی، عضو محترم هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه اهدا کرد. این رتبه‌بندی که 500 شرکت بزرگ و تاثیرگذار در اقتصاد کشور را معرفی می‌کند با هدف شناسایی جایگاه بنگاه‌های اقتصادی و کمک به سیاستگذاران اقتصادی کشور انجام شده است.

 

 

 بیست‌و‌سومین همایش رتبه‌بندی 100 شرکت برتر ایران (IMI-100) با حضور دکتر رسول محمدی، عضو محترم هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و همچنین جمعی از مدیران شرکت‌های برتر ایران 26 بهمن‌ماه سال‌جاری در سالن همایش‌های صدا‌و‌سیما برگزار شد.‏

بنا بر اعلام سازمان مدیریت صنعتی ایران، برای گزینش 100 شرکت برتر ایران، معیار فروش مبنای انتخاب قرار گرفته است، زیرا میزان اثرگذاری فعالیت یک بنگاه اقتصادی در ابعاد اقتصاد ملی، رابطه مستقیمی با میزان فروش شرکت دارد. در واقع فروش شرکت، میزان تعامل بنگاه را با ساختار اقتصادی کشور نشان می‌دهد و مهم‌ترین خروجی نهایی یک شرکت تجاری محسوب می‌شود و ورود به عرصه رقابت جهانی تنها برای شرکت‌های بزرگ با فروش بالا میسر است.

 

 

گفتنی است در بیست‌و‌سومین سال انجام این رتبه‌بندی، «همایش شرکت‌های برتر ایران» با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ستاد مقابله با بیماری کرونا و به صورت زنده از صدا‌و‌سیما و پلتفرم آپارات پخش شد. در این همایش، مهم‌ترین نتایج رتبه‌بندی 500 شرکت بزرگ کشور ارائه شد و از شرکت‌های پیشرو (انتخاب شده بر اساس روند رشد طی چهار سال اخیر)، شرکت‌های برتر از نظر رشد سریع و دیگر شرکت‌های برتر دارای رتبه‌های ویژه، تقدیر به‌عمل آمد.

 

تگها : فروشگاه زنجیره ای , خرده فروشی , ماهنامه تجارت طلایی , فروشگاه زنجیره ای رفاه , رفاه , رفاه‌مارکت , شرکت های برتر ایران

اخبار مشابه

رتبه: بد خوب
طراحی سایت: مهریاسان