ظهور برند «مایلی» زیر سایه هایپراستار

ظهور برند «مایلی» زیر سایه هایپراستار
ظهور برند «مایلی» زیر سایه هایپراستار

ظهور برند «مایلی» زیر سایه هایپراستار

پس از گذشت حدود 12 سال از آغاز به‌کار شرکت هایپرمارکت‌های ماف پارس (هایپراستار) در ایران و سپس ورود کانسپت آرایشی و بهداشتی در مرکزخرید هایپراستار ارم واقع در بزرگراه شهید باکری به‌عنوان نخستین جایگاه برای تامین نیازهای اصلی مشتریان ویژه، حالا برند «مایلی» با برگزاری مراسمی باشکوه و متنوع برای افتتاحیه پا به عرصه وجود نهاده است.

«مایلی» برندی اختصاصی و البته زیرشاخه‌ای از هولدینگ هایپراستار است که اواخر مردادماه امسال به بازار راه یافت و محور فعالیت‌های خود را بر چهار رکن اصلی سلامتی، زیبایی، شادی و پویایی قرار داد که البته هرکدام از آنها دسته‌بندی‌های جداگانه‌ای دارند. ضمن آنکه محصولات ارائه‌شده در این فروشگاه‌ها دارای قیمتی متعادل بوده و نیاز اقشار گوناگون جامعه را برطرف خواهند کرد.

برند مایلی در حال حاضر در مراکز خرید هایپراستار ارم، اکومال و همچنین بازار بزرگ ایران واقع شده است. همچنین دو شعبه دیگر در خیابان دولت (بین اختیاریه و دیباجی که 24 مردادماه افتتاح شده است) و سوهانک (مجتمع پلاتینیوم) دارد که مشغول به ارائه خدمات به مشتریان است. اما  سیتی‌سنتر اصفهان و سپس مجتمع تجاری خلیج فارس شیراز مقصدهای بعدی آن هستند. قرار بر این است تا پنج سال آینده تعداد شعب برند مایلی با حضور در 20 شهر ایران به عدد 150 برسد.

لازم به اشاره است که از نخستین روز راه‌اندازی این برند یعنی 23 مردادماه،  به مدت یک ماه، مراسم اهدای جوایز ارزنده، برنامه‌های شاد و مفرح همراه با اجرای موسیقی زنده و همچنین برگزاری مسابقات مختلف در شعب راه‌اندازی شده «مایلی» برقرار خواهد بود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت مایلی به آدرس www.mylistor.ir  مراجعه کنند.

 

اخبار مشابه

رتبه: بد خوب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی سایت: مهریاسان