فروشگاه اینترنتی اُکالا موفق به کسب گواهی‌نامه «شرکت خلاق» شد

فروشگاه اینترنتی اُکالا موفق به کسب گواهی‌نامه «شرکت خلاق» شد
فروشگاه اینترنتی اُکالا موفق به کسب گواهی‌نامه «شرکت خلاق» شد

فروشگاه اینترنتی اُکالا موفق به کسب گواهی‌نامه «شرکت خلاق» شد

فروشگاه اینترنتی اُکالا موفق به کسب گواهی‌نامه «شرکت خلاق» از معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری شد.
 کسب این گواهی‌نامه‌ از معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، بعد از کسب افتخارات دیگری از جمله برند محبوب مصرف‌کنندگان در سال ۹۷ و بهترین فروشگاه آنلاین ایران از نگاه مردم در جشنواره‌ وب و موبایل، سوپرمارکت اینترنتی اُکالا را پرافتخارتر از قبل در میان جامعه‌ ایرانی و مشتریان وفادار خود کرد.
اُکالا، سوپرمارکت اینترنتی افق کوروش است که حدود دو سال فعالیت مستمر در زمینه‌ خرید مایحتاج روزانه همشهریان عزیز به‌صورت آنلاین و اینترنتی در تهران و کرج دارد. مشتریان عزیز می‌توانند در این سوپرمارکت اینترنتی ‌همه کالاهایی که در سوپرمارکت‌های محلی یا فروشگاه‌های بزرگ عرضه می‌شود را پیدا کنند و هر آنچه لازم دارند را به‌صورت آنلاین تهیه‌ کرده و در محل، در کمتر از دو ساعت تحویل بگیرند. محصولاتی مانند انواع مواد غذایی، محصولات بهداشتی و... را با تخفیف مناسب می‌توان در سوپرمارکت اینترنتی اُکالا تهیه کرد. 
همچنین اُکالا امکان سفارش تلفنی را برای مشتریان فراهم کرده است. مشتریان قادر به ثبت نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود پس از خرید در مورد هر محصول و خدمات‌رسانی و میزان رضایت، در سایت هستند یا می‌توانند نظرات خود را به‌صورت تلفنی به قسمت پشتیبانی مطرح کنند.

چه شرکت‌هایی خلاق هستند؟
معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، گواهی جدیدی را با عنوان صنایع خلاق و فرهنگی که معادل عنوان دانش‌بنیان است، برای شرکت‌هایی با محصولات و خدمات فرهنگی یا خلاقیت‌های خاص در نظر گرفته است.
شرکت‌های خلاق از سوی مجموعه‌های تخصصی که اصطلاحاً «مبادی» نامیده می‌شوند، به دبیرخانه شرکت‌های خلاق معرفی خواهند شد تا از مزیت‌ها و خدمات موضوع برنامه بهره‌مند شوند.
شرکت‌های فعال در هر زمینه‌ کسب و کاری از جمله کسب ‌وکارهای دیجیتال و فضای مجازی، صنایع دیداری و شنیداری، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، هنرهای تجسمی و هنرهای نمایشی، بازی، اسباب‌بازی و سرگرمی، طراحی و معماری، نشر، چاپ و کتابخانه، گیاهان دارویی و طب سنتی می‌توانند برای کسب گواهی‌نامه‌ شرکت خلاق اقدام کنند.
پس از بررسی صلاحیت و بهره‌مندی از واجد شرایط بودن از ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی، به شرکت‌های ذکرشده گواهی‌نامه‌ شرکت خلاق تعلق می‌گیرد.
شاخص‌های الزامی برای پذیرش شرکت‌های خلاق در سطح کشور شامل دارا بودن یکی از شخصیت‌های حقوقی قابل ثبت در نظام قانونی کشور، نوآورانه بودن محصول، خدمت و دارا بودن سطح تمایز نسبت به فعالیت‌های مشابه در سطح کشور، دارا بودن ظرفیت مربوط به اثربخشی اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و همچنین دانش‌بنیان نبودن محصول و خدمت است.
سوپرمارکت اینترنتی اُکالا با پشت سر گذاشتن فیلترهای مربوطه در زمینه‌‌ کسب و کارهای دیجیتال و فضای مجازی و نوآورانه بودن محصولات، خدمات و پشتیبانی پس از فروش، موفق به کسب این گواهی‌نامه شد.
خرید از اُکالا امکان استفاده از کدهای تخفیف شگفت‌انگیز، تخفیفات کالاهای اساسی در آخر هر هفته، جاده تخفیف و کمپین و پروموشن‌های بی‌نظیر را برقرار می‌سازد.

اخبار مشابه

رتبه: بد خوب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی سایت: مهریاسان