قابلیتی جدید در نسخه وب توییتر

قابلیتی جدید در نسخه وب توییتر
قابلیتی جدید در نسخه وب توییتر

به گزارش پایگاه خبری تجارت طلایی نیوز، توییتر به‌تازگی اعلام کرده که کاربران با استفاده از نسخه وب نیز قادر خواهند بود توئیت‌های خود را زمان بندی کرده و در زمان دیگری آن را ارسال کنند.

توییتر به عنوان یکی از بزرگ ترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی در جهان، پیشتر در نوامبر سال گذشته میلادی اعلام کرده بود که به صورت آزمایشی بر روی قابلیت زمانبندی انتشار و ارسال توییت ها در نسخه وب کار می کند که در آن زمان طبق معمول تنها افراد داوطلب به صورت محدود از قابلیت مربوطه استفاده کرده و به آن دسترسی داشتند.

بر اساس گزارش اکونومیک تایمز، اما حالا توییتر اعلام کرده که کاربران از این پس می‌توانند از طریق نسخه وب نیز توییت های خود را زمان بندی کنند. این بدان معناست که کاربران می‌توانند یک توییت را بنویسند و در بخش زیرین پنجره مربوطه، آیکون تقویم را انتخاب و زمان دقیق برای ارسال آن در صفحه کاربری خود را تعیین کنند.

البته نکته ای که کاربران باید به آن توجه داشته باشند، آن است که پیش‌نویس های کاربران در نسخه تحت وب صفحه کاربری توییتر قابل انتقال به موبایل و بالعکس نخواهد بود و آنها تنها می توانند از پیش نویس های خود در یک دستگاه برای ارسال و زمانبندی توییت های خود استفاده کنند.

 

منبع: ایسنا

تگها : توییتر , اکونومیک تایمز، , نسخه تحت وب

اخبار مشابه

رتبه: بد خوب
طراحی سایت: مهریاسان