مجتمع تخصصی "آواجنرال" افتتاح شد

مجتمع تخصصی "آواجنرال" افتتاح شد
مجتمع تخصصی

آواجنرال، یکی از بزرگترین و مدرنترین مجتمع های تخصصی تجاری و اداری تهران افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری تجارت طلایی،آواجنرال، یکی از بزرگترین و مدرنترین مجتمع های تخصصی تجاری و اداری تهران است که به صورت تخصصی میزبان برندهای نام آور صنعت تاسیسات و ابزارآلات و صنوف مکمل می باشد. چیدمان صنوف تخصصی در بخش تجاری، در فضایی به مساحت ۱۰,۰۰۰ مترمربع، خود پیش تعریفی از تنوع کمال، گستردگی و خدماتی است که در بخش تجاری مجتمع آوا جنرال در راستای خدمت رسانی به کسبه و مراجعین خواهد بود.

 

 

همچنین ساختمان اداری آوجنرال واقع در ضلع شمال غربی، امکان حضور دفاتر اداری برندها را در یکی از نقاط مطلوب شهر فراهم نموده است. چرا که حضور در کنار شریان های اصلی تردد شهری، خارج بودن از طرح های گوناگون ترافیکی و نزدیکی به فرودگاه، ترمینال و آزادراه ها، مزیتی بسیار بزرگ و کارا برای حضور ادارات و دفاتر بازرگانی در این مجموعه به حساب می آید.

انبارهای تجاری در فضایی به مساحت ۱۰،۰۰۰ مترمربع در طبقه ی زیرین همکف با امکان تردد ماشین های باری و سهولت تخلیه و بارگیری مکانیزه می باشد. احداث مجموعه آواپلازا در ضلع غربی و ارائه خدماتی تکمیلی همچون رستوران ها و کافه ها، بانک ها و بیمه، دفاتر پست، دفاتر حمل و نقل و تاکسی سرویس و باشگاه ورزشی، تعریفی ورای یک مجتمع تجاری اداری به آواجنرال می دهد. تا آنجا که بی شک آن را به آرمان شهر تاسیسات کشور مبدل خواهد ساخت.پارکینگ های مجتمع آواجنرال در طبقه فوقانی واحدهای تجاری با ظرفیت ۱۰۰۰ خودرو می باشند که از جمله نقاط قوت این مجتمع جهت خدمت رسانی ویژه به کسبه و مخاطبین این مجتمع می باشد.

 

 

 

اخبار مشابه

رتبه: بد خوب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی سایت: مهریاسان