مدیر برگزاری نمایشگاه ایران ریتل شو2019 در گفت وگو با تیتر20

مدیر برگزاری نمایشگاه ایران ریتل شو2019 در گفت وگو با تیتر20
مدیر برگزاری نمایشگاه ایران ریتل شو2019 در گفت وگو با تیتر20

مدیر برگزاری نمایشگاه ایران ریتل شو2019 در گفت وگو با تیتر20 خبرداد:
استقبال گسترده مدیران وصاحبان مراکز خرید از نمایشگاه ایران ریتل شو2019
نخستین نمایشگاه بین المللی مراکز خرید، مجتمع های تجاری، رویکردهای نوین صنعت خرده فروشی و صنایع وابسته(ایران ریتل شو2019) با استقبال چشمگیر مدیران وصاحبان مراکز خرید روبرو شد.

شاهرخ کشاورز، مدیر برگزاری نمایشگاه ایران ریتل شو2019 در گفت وگو با خبرنگار تیتر20 ضمن بیان این مطلب تصریح کرد: حدود 50 شرکت به طور مستقیم و10 شرکت به طور غیر مستقیم در این نمایشگاه حاضر خواهند بود.
وی افزود : برای سال اول استقبال فراتر از تصور بود وما عملا در 3 هفته اخیر اصلا فضایی برای واگذاری به متقاضیان جدید حضور در نمایشگاه نداشتیم.

کشاورز افزود: اگر سازمان توسعه تجارت و شرکت سهامی نمایشگاه ها تعامل بیشتری با این نمایشگاه داشتند و حداقل یک سالن دیگر به ما اختصاص میدادند می توانستیم ظرفیت نمایشگاه را با حضور متقاضیان جدید افزایش دهیم .

مدیر برگزاری نمایشگاه ایران ریتل شو2019 با اشاره به اینکه در فضای حرفه ای صنعت خرده فروشی این رویداد انعکاس خوبی داشته است، خاطر نشان کرد: سعی کردیم با تبلیغات محیطی گسترده این رویداد مهم را به شکل مناسبی معرفی کنیم.

وی با اشاره به اینکه از مدیران و صاحبان مراکز خرید بزرگ کشور دعوت می کنیم تا در این رویداد تخصصی حضور داشته باشند
گفت: این نمایشگاه یک نمایشگاه بی تو بی  هست ولی در کل استقبال خیلی خوبی ازآن شده به طوری که مشارکت کننده های قابل توجهی از مشهد، تبریز،کرج،ارومیه وجزیره کیش در این نمایشگاه حضور دارند و امیدوارم در دوره های آتی بتوانیم میزبان شهرهای بیشتری در این نمایشگاه باشیم.

لازم به ذکر است مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران در روزهای 9 تا 12 آبان ماه امسال شاهد برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی مراکز خرید، مجتمع های تجاری، رویکردهای نوین صنعت خرده فروشی و صنایع وابسته(ایران ریتل شو2019) خواهد بود.

منبع:تیتر20

اخبار مشابه

رتبه: بد خوب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی سایت: مهریاسان