چرا هر مرکز‌خریدی به مشاور حقوقی مجرب نیازمند است؟

چرا هر مرکز‌خریدی به مشاور حقوقی مجرب نیازمند است؟
چرا  هر مرکز‌خریدی به مشاور حقوقی مجرب نیازمند است؟

با جایگزینی مراکزخرید نوین، طبیعتا نیاز به خدمات متنوع هم رخ‌نمایی می‌کند. منصوره مرادی از سال 1391 فعالیت تخصصی خود در حوزه حقوقی مراکز خرید را آغاز کرد و تا امروز مشاور حقوقی مراکز تجاری متعددی در تهران و شهرستان‌ها است. طی این سال‌ها چالش‌های متعدد حقوقی، قراردادی، مشارکت، فرانچایز چه از طرف ارائه‌کنندگان این خدمات در حوزه غذا و نوشیدنی و چه از طرف مشتریان را مورد بررسی قرار داده و با افتتاح «خانه اسپاگتی» علاوه بر علاقه شخصی به حوزه غذا و نوشیدنی سعی دارد نمونه خدمات رستورانی را اصولی بنا و با توسعه شعب اطلاعات خود را در این حوزه تکمیل کند.

 

 لطفا بیوگرافی کوتاهی از خودتان برای مخاطبان‌مان بفرمایید و پیرامون سابقه فعالیت‌تان در این صنعت برای مخاطبان توضیحاتی دهید.

منصوره مرادی هستم نزدیک به 17 سال سابقه وکالت دارم و از سال 1391 با تاسیس انجمن صنفی کارفرمایی مراکز خرید فعالیت تخصصی خود در حوزه حقوقی مراکز خرید را آغاز کردم و تا امروز مشاور حقوقی مراکز تجاری متعددی در تهران و شهرستان‌ها هستم.

 

 

 با توجه به فعالیت شما در حوزه‌های حقوقی مرتبط با مراکز خرید چه شد که تصمیم گرفتید خانه اسپاگتی را افتتاح کنید؟

صرف‌نظر از اینکه علاقه شخصی به امور مربوط به آشپزی و ارائه خدمات خوب و باکیفیت به مشتریان رستوران داشتم، طی این سال‌ها با چالش‌های متعدد حقوقی، قراردادی، مشارکت، فرانچایز چه از طرف ارائه‌کنندگان این خدمات در حوزه غذا و نوشیدنی و چه از طرف مشتریان مواجه بودم و با افتتاح خانه اسپاگتی سعی داشتم نمونه خدمات رستورانی را اصولی بنا و با توسعه شعب اطلاعات خود را در این حوزه نیز تکمیل کنم.

 

                   

 

  برند خانه اسپاگتی درحال‌حاضر چند شعبه دارد و این شعب در کدام شهرها هستند؟

برند ما از سال 1398 فعالیت خود را در رسته صنف رستورانی آغاز کرد و در سال 1402 تجربه جدیدی را در فودکورت زیمامال ادامه داد و با چیدمان ساختار درست درحال بررسی درخواست‌های شعب جدید هستیم.

 

  مزیت رقابتی خانه اسپاگتی در مقایسه با دیگر برندهای مشابه چیست؟

کیفیت، خلاقیت و مشتری‌مداری.

  در حال‌حاضر چه تعداد نیرو در مجموعه شما مشغول به فعالیتند و فرآیند اشتغالزايی در خانه اسپاگتی به چه صورت است؟

هشت نیروی مستقیم و پنج نیروی وابسته داریم.

 

  به‌عنوان مشاور حقوقی مراکز خرید، طی چند سال فعالیت‌تان با چه معضلات حقوقی پرتکراری در مراکز خرید مواجه بودید و پیشنهادتان برای رفع این مشکلات چیست؟

تنظیم قراردادهای مرتبط اعم از پیش‌فروش، فروش، تهاتر، اجاره، مشارکت، آیین‌نامه‌های انضباطی و اجرایی، ضمانت اجراهای مرتبط با تخلف‌های قراردادی، نحوه وصول شارژ و مسائل مرتبط با آن، قراردادهای پیمانکاری از قبیل خدمات، حراست، تعمیر و نگهداری.

 

 به نظر شما حضور یک مشاور حقوقی در مرکز خرید چه اهمیتی دارد؟

مشاور حقوقی چتر حمایتی کارفرمایان، مالکان، مستاجران، پیمانکاران و کسبه وابسته در مراکز خرید است.

 

 از بزرگ‌ترین چالش‌هایی که در سال‌های فعالیت خود در این صنعت داشته‌اید، مواردی را برای مخاطبان‌مان بیان کنید؟

معضلات هیات‌مدیره در مراکز تجاری که از طریق مجامع انتخاب می‌شوند. نبود آیین‌نامه‌های اصولی با ضمانت اجرا که همه بخش‌های مرتبط با مراکز خرید را ملزم به رعایت نکنند و درنهایت نحوه وصول شارژ.

 

 به‌عنوان سوال پایانی، از چشم‌انداز پنج سال آینده خانه اسپاگتی برای‌ ما بگویید.

توسعه شعب با ساختاری پایدار و ارائه خدمات باکیفیت به مشتریان.

 

تگها : مرکز خرید , ماهنامه تجارت طلایی , رستوران , توسعه شعب , مشاور حقوقی , وکالت , خانه اسپاگتی

اخبار مشابه

رتبه: بد خوب
طراحی سایت: مهریاسان