نماینده ایران در یک قدمی جایزه بزرگ خرده‌فروشی خاورمیانه

نماینده ایران در یک قدمی جایزه بزرگ خرده‌فروشی خاورمیانه
نماینده ایران در یک قدمی جایزه بزرگ خرده‌فروشی خاورمیانهبیست‌وهفتمین دوره مراسم « Retail Congress MENA » که توسط انجمن مراکز خرید و خرده‌فروشی خاورمیانه و با مشارکت اتاق بازرگانی دبی سازماندهی شده، متخصصان خرده‌فروشی در سراسر جهان را برای یک کنفرانس، نمایشگاه و معامله گردهم می‌آورد.
قرار بر این است تا این مراسم و اهدای جوایز مرتبط با آن، 6 و 7 دسامبر 2021، مصادف بادوشنبه و سه‌شنبه، 15 و 16 آذرماه سال جاری در محل هتل ریتزکارلتون دبی برگزار شود. علاوه‌بر آن، تصمیم بر این است که در بیست‌وهفتمین سال برگزاری مراسم مذکور، رویکردهای جدید صنعت خرده‌فروشی نیز مورد بررسی قرار گیرند.
در این مراسم روند خرده‌فروشی دنیا پس از شیوع کرونا به بحث و گفت‌وگو گذاشته می‌شود و ضمن بررسی رویکرد آنلاین، خرده‌فروشی آفلاین هم به شکل ویژه‌ای مورد توجه قرار خواهد گرفت؛ ضمن آنکه تکنولوژی‌های جدید در زمینه خرده‌فروشی و همچنین تحولات اخیر نیز از دیگر مباحث این مراسم دو روزه خواهد بود.
اما نکته حائز اهمیت در این دوره از مراسم Retail Congress MENA کاندید شدن مهندس شاهرخ کشاورز، صاحب امتیاز و مدیرمسئول ماهنامه «تجارت طلایی» و نماینده رسمی انجمن مراکز خرید خاورمیانه و شمال آفریقا در ایران در میان دو کاندیدای دیگر از کشورهای حوزه خلیج فارس (عربستان سعودی و امارات متحده عربی) است که به پاس تلاش‌ها و نقش موثرش در صنعت خرده‌فروشی، کاندیدای جایزه بهترین خرده‌فروش سال شده است.

 


مهندس کشاورز علاوه‌بر فعالیت گسترده در صنعت خرده‌فروشی و مراکز خرید کشور، در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود در قالب رسانه‌ای که مسئولیت آن را برعهده دارد، حامی و برگزار‌کننده رویدادهای گوناگونی در مسیر کمک به تاب‌آوری سازمانی و البته هموارسازی چالش‌های پیش روی فعالان این صنعت بوده است.
از مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته، برپایی پویش ملی حمایت مراکزخرید از کسبه و فعالان اقتصادی بود که همزمان با ورود ویروس کرونا به کشور و تحت تاثیر قرار گرفتن صنایع وکسب‌وکارهای گوناگون بود که در پی آن بسیاری از مراکز خرید کشور با آن همراه شدند؛ موضوعی که علاوه بر رسانه‌های داخلی با بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های خارجی و بین‌المللی نیز مواجه شد.


موضوع حائز اهمیت دیگر برگزاری نمایشگاه مراکز خرید، مجتمع‌های تجاری، رویکردهای نوین صنعت خرده‌فروشی و صنایع وابسته تحت عنوان «نمایشگاه ایران ریتیل شو» بود که طی 3 سال متوالی با حضور بسیاری از فعالان صنعت خرده‌فروشی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار و به نوعی مسبب به رسمیت شناخته شدن صنعت خرده‌فروشی همچون دیگر صنایع فعال در کشور و توجه بیشتر مسئولان عالیرتبه کشوری شد.

تگها : شاهرخ کشاورز , جایزه سال خرده فروشی , retailcongressmena , Retail Congress MENA , جایزه ملی

اخبار مشابه

رتبه: بد خوب
طراحی سایت: مهریاسان