مسعود صرامی نشان امین‌الضرب صنعت ساختمان را دریافت کرد

مسعود صرامی نشان امین‌الضرب صنعت ساختمان را دریافت کرد
مسعود صرامی نشان امین‌الضرب صنعت ساختمان را دریافت کرد

مسعود صرامی موسس پروژه‌های اصفهان سیتی سنتر، فدک مال، شهرک سلامت و ده‌ها مجموعه موفق دیگر نشان امین الضرب صنعت ساختمان را دریافت کرد.

اتاق بازرگانی تهران برای هشتمین سال پیاپی، جشنواره کارآفرینی امین‌الضرب را برگزار کرد. در این مراسم از ۹ چهره حوزه کارآفرینی و کسب‌وکار با اعطای لوح، نشان و تندیس امین‌الضرب تقدیر شد. کارآفرینانی که ویژگی بارز آنها در برابر چالش‌ها و مشکلات درونی و بیرونی، ایستادگی، مقاومت و جنگیدن بوده است.

در این مراسم، مسعود صرامی، بنیان‌گذار شهرک سلامت و اصفهان سیتی‌سنتر برای دریافت نشان و لوح امین‌الضرب به روی سن آمد. او پس از دریافت جوایز خود طی سخنانی گفت که امروز در ۶۷ سالگی مفتخر است که ۶۷ پروژه عمرانی را در اصفهان به اجرا گذاشته و همچنین ۱۰۰ هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد کرده است. او با بیان اینکه «هنوز هم راه نجات کشور بدون شعارزدگی و استفاده از سرمایه‌گذاری خارجی، بهره‌گیری از خرد کارآفرینان است» ادامه داد: کشور ما غنی از انسان‌هایی است که از خرد و دانش برخوردار هستند و چنانچه به آنها فرصت داده شود، می‌توانند در کشور سازندگی ایجاد کنند.

همچنین از پنج کارآفرین دیگر و فعال بخش خصوصی به‌واسطه سال‌ها تلاش، نوآوری و ارائه خدمت به مردم و پیشبرد اقتصاد کشور با اعطای نشان امین‌الضرب تقدیر شد. مجید راهب، رسول بیوک، سید محمد موسوی، محمد اسماعیل قدس و هایده شیرزادی دریافت‌کنندگان نشان امین‌الضرب از هشتمین دوره این مراسم بودند.

 

 

 

تگها : امین الضرب , سیتی سنتر اصفهان , کارآفرین , فدک مال اصفهان , نشان امین الضرب , مسعود صرامی , اصفهان سیتی سنتر , فدک مال

اخبار مشابه

رتبه: بد خوب
طراحی سایت: مهریاسان