آشنایی با برندی که از شرق به خاورمیانه می‌آید

آشنایی با برندی که از شرق به خاورمیانه می‌آید
آشنایی با برندی که از شرق به خاورمیانه می‌آید

تمام زیبایی‌ها زیر یک‌سقف

«به‌عنوان یک کره‌ای می‌خواهم افراد بیشتری از K-Trends لذت ببرند و مهم‌تر از آن، بیشتر با فرهنگ ما آشنا شوند

Kate Wooyeon Park، موسس و مدیر اجرایی  Lamise Beauty با این جملات، سخنانش را در مورد این برند آغاز کرد. پارک با این نام، فروشگاه یکپارچه را برای دوستداران زیبایی فراهم کرده است. برند او با ارائه طیف متنوعی از محصولات آرایشی بومی- که به‌دقت برای مطابقت با نیازهای مردم در منطقه طراحی شده‌اند- شکاف بین شرق‌آسیا و خاورمیانه را پر کرده است.

اما چه چیزی باعث شد پارک، Lamise را راه‌اندازی کند؟ آن هم درحالی‌که K-beauty به‌اندازه امروز محبوب نبود؟ او پاسخ داد: «این اتفاق با جستجوی من برای حل مشکلی شخصی شروع شد. یک‌دهه پیش، وقتی از کره به دبی نقل‌مکان کردم، پوستم باید با آب‌وهوای خشک آنجا سازگار می‌شد.

 

 

اغلب کم‌آبی و خشکی در گلویم احساس می‌کردم. بسیاری از محصولات مراقبت پوست را آزمایش کردم اما تنها راه‌حل آوردن برخی محصولات زیبایی موردعلاقه‌ام از کره بود. تنها یک‌بار این لوازم آرایشی- بهداشتی کره‌ای را با دوستانم به اشتراک گذاشتم و متوجه تقاضای آنها شدم. هربار که به کره سفر می‌کردم، مجبور بودم برای دوستانم لوازم آرایشی بیاورم. جالب اینجاست کیفیت این محصولات موردتوجه و قدردانی غیربومی‌ها قرار گرفته است. آن زمان پتانسیل این کسب‌وکار را دریافتم.» پارک پس از گذراندن زمان زیادی برای ملاقات با مردم و برندهای زیبایی کره‌ای و همچنین آزمایش صدها محصول روی پوست خود،Lamise Beauty  را در سال 2017 راه‌اندازی کرد. این برند با هدف افزایش آگاهی در مورد اهمیت مراقبت از پوست افتتاح و سبب شد بسیاری از برندهای زیبایی کره‌ای زیر یک‌سقف جمع شوند.

 

 

اولین فروشگاه خرده‌فروشی این برند در دبی به سال 2018 و دومین فروشگاه در ابوظبی به سال 2022 افتتاح شد. پارک در پاسخ به سوالی درباره برنامه‌ریزی‌های 12 ماه آینده، اهدافش را برای آوردن محصولات بیشتر مراقبت از پوست و مو به این منطقه به اشتراک گذاشت: «گوهرهای پنهان فراوانی وجود دارند که توسط دوستداران زیبایی کره‌ای ثابت شده‌اند اما این محصولات و مارک‌ها هنوز به منطقه ما معرفی نشده‌اند. من می‌خواهم این جواهرات پنهان را به خاورمیانه برسانم و فروشگاه‌های Lamise Beauty بیشتری را در امارات متحده عربی و سایر کشورهای شورای همکاری خلیج‌فارس افتتاح کنم.» پارک همچنین مشتاق است فعالیت‌های فروشگاهی بیشتری را جهت ملاقات حضوری با مشتریان هرچه بیشتر داشته باشد تا درخصوص نگرانی‌های مربوط به پوست صحبت و محصولات زیبایی K-beauty را به آنان معرفی کند. او افزود: «با انجام این کار امیدوارم افراد بیشتری بتوانند محصولات مناسب برای انواع پوست را پیدا کنند

پارک در پایان گفت: «درنهایت این اتفاقی بزرگ است و من می‌خواهم رویداد بزرگ را در دبی ترتیب دهم

منبع: Imagesretailme.com

 

تگها : خرده فروشی , کسب و کار , ماهنامه تجارت طلایی

اخبار مشابه

رتبه: بد خوب
طراحی سایت: مهریاسان