نهمین هفته قرعه کشی جشنواره هفت سال همراهی 724 پرداخت الکترونیک سامان

نهمین هفته قرعه کشی جشنواره هفت سال همراهی 724 پرداخت الکترونیک سامان
نهمین هفته قرعه کشی جشنواره هفت سال همراهی 724 پرداخت الکترونیک سامان

نهمین هفته جشنواره 7 سال همراهی اپلیکیشن 724 ویژه کاربران پر¬تراکنش به همراه معرفی برندگان این برنامه موبایلی روز دوشنبه 29 آذر در دفتر مرکزی پرداخت الکترونیک سامان برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی پرداخت الکترونیک سامان، این جشنواره بزرگ که به پاس قدردانی از کاربران فعال اپلیکیشن 724 در هشت هفته گذشته برگزار شده بود، آخرین مرحله این قرعه کشی در روز دوشنبه 29 آذر با حضور مدیران این شرکت برگزار و اسامی برندگان آخرین دوره این جشنواره مشخص خواهد شد.
بر این اساس، به هر اندازه تعداد تراکنش های انجام شده هر کاربر در اپلیکیشن 724 بیشتر باشد، از شانس بیشتری برای بنده شدن جایزه 24 میلیون تومانی و 7 جایزه 240 هزار تومانی شارژ کیف پول برخوردار خواهد بود.
کاربران برنامه 724 می توانند با تراکنش های خود در این برنامه موبایلی و جمع آوری امتیازاتی نظیر خرید شارژ، پرداخت قبض، خرید بسته اینترنت، انجام کارت به کارت، خرید بیمه نامه، خرید بلیط هواپیما و نیکوکاری می توانند در آخرین مرحله این قرعه کشی شرکت نمایند و شانس و اقبال خود را بیازمایند.
کاربران و علاقه مندان می توانند پخش زنده مراسم این قرعه کشی را ساعت 15 روز دوشنبه 29 آذر از طریق صفحه رسمی اینستاگرام سپ مشاهده کنند.

تگها : ماهنامه تجارت طلایی , پرداخت الکترونیک , جشنواره , قرعه کشی , پرداخت الکترونیک سامان , اپلیکیشن پرداخت , 724 , اپلیکیشن 724

اخبار مشابه

رتبه: بد خوب
طراحی سایت: مهریاسان