«Reem Mall» ابوظبی افتتاح شد

«Reem Mall» ابوظبی افتتاح شد
«Reem Mall» ابوظبی  افتتاح شد

 

اولین پارک سرپوشیده برفی ابوظبی در « Reem Mall»

مراسم افتتاحیه مرکز خرید ۱.۳ میلیارد دلاری «ریم مال» (Reem Mall) که اولین پارک سرپوشیده برفی ابوظبی را در خود جای داده است، روز چهارشنبه برگزار شد.

بروس فون کافمن، مدیر مرکز خرید، گفت: «این پروژه سفری حدوداً ۱۰ ساله بود، از زمان آغاز به کار آن تا افتتاحیه اولیه این مرکز خرید که یک سال پیش بود و رسیدن به این افتتاحیه باشکوه که با حضور شیخ نهیان بن مبارک آل نهیان برگزار شد»

یکی از مهمترین علل به تاخیر افتادن افتتاح این مرکزخرید کووید بود. فروشگاه کارفور این مرکز خرید در فوریه ۲۰۲۲ افتتاح شد و افتتاح کامل سال گذشته انجام شد.

او انتظار دارد سالانه ۱۶ تا ۱۸ میلیون نفر از این مرکز خرید ۱۸۶۰۰۰ متر مربعی بازدید کنند.

فون کافمن گفت: «پارک برفی زیر صفر درجه ابوظبی، یکی از جاذبههای منحصر به فرد این مرکز خرید است.»

 

 

فروشگاه فیجیتال

فون کافمن خاطرنشان کرد که انتظار میرود چندین خدمات منحصر به فرد، از جمله فروشگاه فیجیتال، ترکیبی از تجربه دیجیتال با تجربه فیزیکی، تا پایان امسال راهاندازی شود.

«ما یک فروشگاه فیجیتال خواهیم داشت که میتوانید محصول را ببینید، میتوانید آن را لمس کنید و اگر دوست داشتید، آن را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.»

 

 

اپلیکیشنی برای کمک به پیدا کردن ماشینتان در پارکینگ

این مرکز خرید ماه آینده یک اپلیکیشن جدید با ویژگی منحصربهفرد برای ردیابی محل پارک خودرو در پارکینگ که دارای ۶۴۰۰ فضا در دو طبقه زیرزمین و چهار طبقه بالاتر از طبقه همکف است، راهاندازی خواهد کرد.

«از آنجایی که فراموش کردن جای پارک خودرو یک مشکل رایج در مراکز خرید است اپلیکیشن ما شما را مستقیماً به سمت خودرو مورد نظر راهنمایی میکند.»

 

تگها : مرکز خرید , فروشگاه , صنعت خرده فروشی , ماهنامه تجارت طلایی , اپلیکیشن , دبی , دیجیتال

اخبار مشابه

رتبه: بد خوب
طراحی سایت: مهریاسان