​آخرین خبرها ازافزایش تعداد مجتمع های تجاری کشور در« پویش ملی حمایت مراکز خرید از فعالین اقتصادی»

​آخرین خبرها ازافزایش تعداد مجتمع های تجاری کشور در« پویش ملی حمایت مراکز خرید از فعالین اقتصادی»
​آخرین خبرها ازافزایش تعداد مجتمع های تجاری کشور در« پویش ملی حمایت مراکز خرید از فعالین اقتصادی»

فرارسیدن سال نوی باستانی در ایران با حضور میهمانی نامیمون و خطرناک در کشور همزمان شد تا جایی که  شرایط کسب و کارهای فعال در سراسر کشور تغییر کرد. تغییری پیش بینی نشده و اسف بار که مراکزخرید، مجتمع های تجاری، راسته بازارهای  سراسر کشور و به طور کلی همه کسب و کارهایی که تمام طول سال را برای دریافت سود از فروش شب عید در تلاش بوده اند را ناکام کرد.

براین اساس ماهنامه تجارت طلایی که به عنوان اولین نشریه تخصصی مراکز خرید، مجتمع های تجاری و برندهای برتر در کشور درحال فعالیت است، بانی راه اندازی پویشی امیدوار کننده تحت عنوان « پویش ملی حمایت مراکز خرید از فعالین اقتصادی» برای تولیدکنندگان داخلی و برندها و... در  کشور شد. پویشی که در کمتر از یک هفته از آغاز، مراکز تجاری بسیاری را با خود همراه کرده است ، روز به روز نیز بر تعداد آن ها افزوده می شود و تصمیم دارد تا دغدغه کسبه واحدهای تجاری و مستاجران را در شب و روزهای باقی مانده تا نوروز تسکین ببخشد.

تاکنون مجتمع تجاری گردشگری بام‌لند، کورش مال ، پاویلیون تهرانسر، بازار بزرگ فردوسی، آیریک سنتر، پاساژ قائم، آرن، آی مال، اسکای سنتر لواسان، الماس شرق مشهد ،برج سلمان و برج آلتون مشهد ، قصر رویال بانه ، اکومال و نیکامال کرج،هامون شیراز،بعثت خرم آباد،ستاره باران تبریز،سیرنگ قم، لیوسان کلاردشت ، پارس رویال اهواز و تورک مال ارومیه، توسکای مهرشهر ، پارک سنتر فرمانیه، کیان سنتر 1و2 مشهد، مجتمع تجاری سلطانیه قدوسی شیراز، بازار ازنای لرستان، مرکز خرید معصومی شهرک گلستان اسلامشهر، مركز خريدهاي مهستان ، ايران زمين و سعيديه همدان، برج گلسار رشت، مجتمع تجاری و تفریحی اکسین آمل ، واحدهاي تجاري آستان قدس رضوي، مرکزخرید وارکانا گرگان، مجتمع تجاری هدیش شیراز، مركزخريد ميلاد شهرقدس ، مركزخريد لنگر نوشهر،صبامال تهران، مركز خريدهاي اطلس و لاله پارك تبريز، مركزخريد گلستان هروي، مجتمع دادگر، مجتمع چند منظوره آرمان مشهد و مهستان واوان، مرکزخرید مادر دزفول، معين مال، مرکزخرید آرين شيراز، مرکزخرید ملل مرودشت، رويامال كيش، مركزخريد پرديس زندگي تهران،هايپراستار( شعب شهيد باكري و مارليك)، مركز خريد عرش آجودانيه و مرکزخرید پاستور همدان، بازار رضاي لوطي صالح، بازار پانيذ كيش، شهر كودك شاپرك تهران، مجتمع اختصاصی فردوسی (گل کرمی)، بازار مرجان كيش و مرکزخرید دامون کیش به این پویش پیوسته اند. علاوه بر مراکز تجاری مذکور که تا به حال در مسیر همدلی گام برداشته اند، کسبه بندر گناوه ، شهرداری مشهد و بنیاد مستضعفان نیز همکاری خود را با کسبه و فعالان اقتصادی اعلام کرده اند.

ابعاد فراگیر شدن «پویش ملی حمایت مراکز خرید از فعالان اقتصادی» چنان گسترده شده است که رسانه های متعدد مکتوب و مجازی نیز به آن پیوسته اند که از جمله آن ها می توان به  روزنامه ثروت، اقتصاد پویا و روزنامه آسیا اشاره کرد که با انعکاس این خبر برروی جلد نخست و قرار دادن موضوع این پویش در ردیف مهم ترین عناوین خود با برگزار کننده این پویش حمایتی اعلام همراهی کردند.

تنها چند روز به آغاز سال نو و فرارسیدن عید باستانی ایران باقی مانده است. سالی که قرار است با همکاری ها، همراهی ها و همدلی های صورت گرفته با بهترین شکل میزبانی اش کنیم. قطعا سایر مراکز خرید و مجتمع های تجاری نیز طی روزهای باقی مانده به این پویش می پیوندند و اسامی آنها از همین پل ارتباطی  منعکس خواهد شد.

 

این مطلب به روزرسانی می شود....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تگها : ویروس کرونا , بحران جهانی , بحران اقتصادی , نوروز99 , پویش ملی حمایت مراکز خرید از فعالین اقتصادی , حمایت مالی , حمایت مراکزخرید از کسبه , پویش ملی مراکزخرید از کسبه

اخبار مشابه

رتبه: بد خوب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی سایت: مهریاسان